Zaloguj sięZarejestruj Zaloguj sięZaloguj się

O nas

MaxMedik, producent urządzeń marki Medika, hurtownia kosmetyczna oraz centrum szkoleniowe powstałe z zamiłowania do piękna, estetyki i profesjonalizmu. Naszym celem jest pomoc klientom w tworzeniu profesjonalnych gabinetów kosmetycznych i salonów SPA.

Nasza oferta

Oferujemy Państwu profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt kosmetyczny i medyczny, produkty z zakresu medycyny estetycznej , kosmetyki oraz akcesoria i meble kosmetyczne. Jako importerzy wybieramy sprzęt wysokiej jakości, o nowoczesnym desig'nie. W naszej ofercie znajdą państwo pełny asortyment:

URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

PRODUKTY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

JEDNORAZOWE AKCESORIA KOSMETYCZNE

SPRZĘT I PRODUKTY DO STERYLIZACJI

MEBLE KOSMETYCZNE

KOSMETYKI PROFESJONALNYCH MAREK 

jean-d-arcel

  

Otrzymaliśmy Laur Konsumenta dla najlepszej hurtowni kosmetycznej

            

Otrzymaliśmy Laur Konsumenta - ODKRYCIE ROKU 2016 dla marki Medika

Laur Konsumenta 2016           Certyfikat Laur Konsumenta

MEDIKA - DOBRA MARKA 2017

Dobra marka _Medika       Dobra marka_Medika_Poland

MEDIKA - POLSKA JAKOŚĆ

   

OBSŁUGA SALONÓW I KLIENTÓW PROFESJONALNYCH

Ważną misją MaxMedik jest kompleksowa obsługa Naszych klientów. W ofercie znajdują się zarówno urządzenia kosmetyczne i medyczne, produkty medycyny estetycznej, profesjonalne kosmetyki, meble i akcesoria kosmetyczne niezbędne do wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego i salonu SPA. Pomagamy profesjonalistom w tworzeniu wymarzonego, profesjonalnego gabinetu, udzielamy wszelkich porad dotyczących oferowanych przez nas produktów, podpowiadamy jak rozsądnie zainwestować pieniądze "na starcie". Na życzenie klienta przygotowujemy specjalne oferty dotyczące kompleksowego wyposażenia salonu. Udzielamy wsparcia osobom ubiegającym się o różnego rodzaju dofinansowania. Kupując u nas sprzęt otrzymujecie Państwo darmowe szkolenie z zakresu jego obsługi zakończone certyfikatem oraz poszkoleniową pomoc merytoryczną.

Szkolenia odbywają się w naszym centrum szkoleniowym pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

Producent marki MEDIKA 

Od kilku lat produkujemy najwyższej jakości urządzenia, które nie tylko spełniają swoje funkcje, ale także dodają uroku.

Profesjonalny sprzęt zaprojektowany oraz wykonany jest całkowicie w Polsce, na europejskich podzespołach. Współpracując z nauowcami z Politechniki Wrocławskiej oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, tworzymy opatentowane, nowatorskie programy. Urządzenia Medika charakteryzują się niezwykłym, unikalnym wyglądem oraz obudową z trwałego, antybakteryjnego materiału jakim jest Corian. 

Obecnie nasza firma przechodzi proces certyfikacji dla urządzeń medycznych, już niedługo będziemy jedną z nielicznych firm w Polsce, które posiadają certyfikaty na całe urządzenie, a tylko na poszczególne podzespoły.

URZĄDZENIE CARBOXYTHERAPY MEDIKA JAKO JEDYNE W POLSCE JEST CERTYFIKOWANYM URZĄDZENIEM MEDYCZNYM DO KARBOKSYTERAPII. 

(kliknij żeby powiększyć)   Zapraszamy do współpracy dystrybutorów zarówno w Polsce jak i za granicą. 

www.medikapoland.com

Kontakt: sales@medikapoland.com

Centrum Szkoleniowe 

Oferujemy profesjonalne szkolenia, z przeznaczenia sprzętu oraz wykonywania zabiegów kosmetycznych, skierowane do osób zaczynających swoją przygodę w świecie kosmetyki, jak również profesjonalistów chcących poszerzyć swoje umiejętności.

Szkolenia prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę szkoleniowców, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, indywidualnie dostosowane do predyspozycji i oczekiwań klientów.

Kupując nasze urządzenia otrzymujesz szkolenie , materiały pomocnicze oraz poszkoleniową opiekę naszej wykwalifikowanej kadry szkoleniowej. Szkolenia odbywają się w naszym gabinecie lub u klienta, w zależności od zakupionego sprzętu. 


Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel 794-151-415 lub e-mail kontakt@maxmedik.pl.

Profesjonalna obsługa i kontakt z klientem

Dbamy o to by kontakt z naszymi pracownikami był na najwyższym poziomie merytorycznym i kulturalnym, dlatego staramy się cały czas doszkalać i podnosić swoje kwalifikacje, aby w pełni profesjonalnie być do Państwa dyspozycji.

Dokładamy wszelkich starań aby na każdy Państwa problem i kwestie sporne znaleźć rozwiązanie.

Jesteśmy otwarci na Państwa pytania i sugestie, zapraszamy do kontaktu z nami pod nr telefonu 794 151 415 / 71 350-47-65 lub przez e-mail kontakt@maxmedik.pl

Zapraszamy do odwiedzenia nas na Facebooku i dołączenia do grona naszych znajomych! Na naszym fanpagu zamieszczamy nowinki z życia MaxMedik, piszemy o nowościach i organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.