Zaloguj sięZarejestruj Zaloguj sięZaloguj się

Głowice do dermomasażeraDermomasażer to urządzenie, które cieszy się coraz większym wzięciem pośród właścicieli salonów kosmetycznych, choć nie wydaje się, aby było to już jego apogeum. Dzięki niemu oddziaływać można na skórę oraz tkankę podskórną. Wszystko dzięki podciśnieniu i jednoczesnej stymulacji mechanicznej.

Tym samym dermomasażer pomaga poprawić sylwetkę, wyleczyć blizny, oparzenia, obrzęki, bóle kręgosłupa, a przede wszystkim zwalczyć cellulit czy rozstępy, które są zmorą wielu kobiet. Wszystko dzięki różnym głowicom do dermomasażera, które mają pięć różnych wielkości.

Rodzaje głowic

Główne rodzaje głowic do dermomasażera to:

- głowica do blizn i rozstępów – średnica 15 mm,
- głowica do brzucha i ramion – średnica 25 mm,
- głowica do brzucha i ramion – średnica 35 mm,
- głowica do ud i pośladków – średnica 55 mm,
- głowica do ud i pośladków – średnica 85 mm.

Jak zatem widać zabiegom takim możemy poddawać konkretne partie, jak również odnieść się tu do całego ciała. Sęk w tym, aby nie poprzestać na jednym zabiegu, a wykonać ich całą serię, choć pierwsze zadowalające efekty pojawią się z pewnością już po pierwszej wizycie w salonie kosmetycznym.

Jak wybrać najlepsze urządzenie do dermomasażu?

Prowadząc gabinet kosmetyczny i szukając takiego produktu, należy dokonać jego optymalnego wyboru. Zabierając się za selekcję, w pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i efektywność. Chyba każdy właściciel chce, aby głowice do dermomasażera nie tylko nie wyrządziły klientkom żadnej krzywdy, ale wręcz przeciwnie były efektowne i przyczyniły się do poprawy ich wyglądu. Jakość i bezpieczeństwo są więc najważniejsze.