Zaloguj sięZarejestruj Zaloguj sięZaloguj się

Darmowa dostawa

przy zamówieniu powyżej 200zł oraz wpłacie na konto wysyłka 0zł, w przypadku pobrania koszt 15zł.

Urządzenie do liposukcji

Jak usunąć tłuszcz bez bólu?

Liposukcja ultradźwiękowa nie jest zabiegiem, dzięki któremu możemy walczyć z nadwagą ani dzięki któremu znacznie zmniejszymy masę swojego ciała. Mimo wszystko w dość dużym stopniu może się ona przyczynić do tego, że poprawimy swój wygląd i wymodelujemy sylwetkę. Urządzenie do liposukcji służy bowiem redukcji złogów tłuszczu oraz cellulitu.

Jak działa liposukcja?

Urządzenia do liposukcji wykorzystują energię ultradźwiękową do odseparowania tkanki tłuszczowej od tkanek okalających. Kluczem jest oczywiście energia ultradźwięków. Ich energię nakierowuje się tutaj na tkanki tłuszczowe, których chcemy się pozbyć. Co ważne działają one tylko na zainteresowane tkanki, nie niszcząc przy tym tkanki łącznej, nerwów czy też naczyń krwionośnych. Jest to na tyle ważne, że pacjent, który podda się temu zabiegowi, o wiele szybciej zobaczy efekty samego zabiegu, jak i dochodzi do pełnej aktywności.

Znieczulenie

Liposukcja ultradźwiękowa nie ma nic wspólnego z klasyczną liposukcją, która odchodzi już w zapomnienie. Wprawdzie pacjentka jest tutaj poddawana znieczuleniu, to jednak sam zabieg jest bezkrwawy, a po jego przeprowadzeniu jest ona w stanie wstać o własnych siłach. Jako że zabieg ten jest naprawdę bardzo mało inwazyjny, także i proces gojenia przebiega tu bardzo szybko, a skóra samoistnie zyskuje pożądaną gładkość. Warto dodatkowo przypomnieć, że po zabiegu z wykorzystaniem urządzenia do liposukcji zaleca się noszenie specjalnej bielizny. Wówczas zabieg będzie najefektywniejszy, a więc tłuszcz zostanie usunięty w największych ilościach.

Produkty: 1 - 13 z 13
Produkty: 1 - 13 z 13
Liposukcja urządzenieZ nadmiarem tłuszczu zmaga się dziś wielu Polaków, co może powodować nie tylko dyskomfort i wstyd, ale też być przyczyną wielu chorób. Dlatego też ważne jest to, aby w możliwie jak najlepszy sposób o siebie zadbać i w miarę możliwości szybko pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Specjaliści polecają tu zdrową dietę i ćwiczenia fizyczne, ale w dobie XXI wieku niewielu z nas ma na to czas czy tym bardziej pieniądze. Na całe szczęście są jeszcze zabiegi kosmetyczne, które podobny efekt pozwalają uzyskać w znacznie krótszym czasie. Jednym z nich jest liposukcja. Urządzenie służące przeprowadzaniu tego zabiegu odsysa tłuszcz, przez co kilogramów szybko ubywa.

Nie tylko dla otyłych

Wielu uważa, że urządzenia do liposukcji przeznaczone są tylko dla ludzi otyłych, co nie jest prawdą. Można powiedzieć nawet więcej i stwierdzić, że zabieg taki jest zalecany osobom o prawidłowej wadze i elastycznej skórze, które prowadzą zdrowy tryb życia, a dodatkowo chcą usunąć tłuszcz z pewnych miejsc swojego ciała. Przy otyłości zaleca się natomiast wcześniejsze popracowanie nad swoją wagą i zrzucenie kilku kilogramów przed przeprowadzeniem zabiegu.

Zabieg i rekonwalescencja

Otóż liposukcja to zabieg inwazyjny, w którym do organizmu pacjenta wprowadzany jest wenflon, na którego końcu znajduje się urządzenie odsysające. W zależności od części ciała pacjent poddawany jest tu znieczuleniu miejscowemu lub ogólnemu. Urządzenie do liposukcji odsysa jednorazowo nie więcej niż 3-4 litry tłuszczu, a zabieg, który dotyczyć może brzucha, uda czy nawet podbródka trwa od dwóch do sześciu godzin.

Sprzęt do liposukcjiJak działa sprzęt do liposukcji?

Wielu z nas zmaga się dziś z nadwagą i narzeka na zbędne kilogramy. W takiej sytuacji najlepsza jest oczywiście dieta oraz ćwiczenia fizyczne. Zdarza się jednak, że nawet kiedy stracimy na wadze sporo kilogramów mamy do siebie jakieś zastrzeżenia i nie akceptujemy swojego wyglądu, chcąc wyglądać jeszcze lepiej. Wówczas największy problem stanowią dla nas zwoje tłuszczowe w miejscach, z których ciężko jest się ich pozbyć, jak na przykład ma to miejsce w przypadku podbródka. W takiej sytuacji często jedynym rozwiązaniem są odpowiednie zabiegi. Jednym z nich jest liposukcja. Chcecie wiedzieć, jak działa sprzęt do liposukcji?

Odsysanie tłuszczu

Najprościej jest taki zabieg określić jako odsysanie tłuszczu. W ciągu ostatnich kilku lat zabieg ten, który w przeszłości nazywany był też lipektomią czy lipoplastyką przeszedł wiele zmian i został dopracowany, dzięki czemu dziś sprzętem do liposukcji możemy usuwać tłuszcz z części ciała takich jak brzuch, biodra, pośladki, uda, kolana, ramiona i podbródek.

Znieczulenie

Zabieg liposukcji jest rzecz jasna zabiegiem inwazyjnym, któremu towarzyszy także i krwawienie. Jako że polega on na nacięciu skóry i wprowadzeniu pod nią specjalnego wenflonu, który zasysa tłuszcz, przeprowadza się go ze znieczuleniem. To może być miejscowe bądź też ogólne. Jeśli liposukcji poddaje się tylko niewielką część naszego ciała, to wówczas stosuje się znieczulenie miejscowe. W innym przypadku lekarz zastosuje znieczulenie ogólne.

Nie da się ukryć, że sprzęt do liposukcji sprawia, że obecnie jest to jeden z najlepszych zabiegów, który pozwala nam wymodelować sylwetkę.