Zaloguj sięZarejestruj Zaloguj sięZaloguj się

Darmowa dostawa

przy zamówieniu powyżej 200zł oraz wpłacie na konto wysyłka 0zł, w przypadku pobrania koszt 15zł.

Urządzenie RFUrządzenia RF, które do przeprowadzania zabiegów wykorzystują fale radiowe na wyposażeniu salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej znaleźć się muszą. Patrząc jednak na to, że jest to nowoczesny, a przede wszystkim bezpieczny i bezinwazyjny zabieg estetyczny nie ma się czemu dziwić. Zresztą jest to zabieg wszechstronny, a same fale radiowe są często połączone z głowicami do zabiegów takich jak kawitacja, vacuum czy photon.

Podstawą działania każdego urządzenia RF są oczywiście fale radiowe. Ich zadaniem jest wytworzenie energii cieplnej, która dotrze do głębszych warstw skóry i zniweluje nasze problemy. O jakich zatem problemach tutaj mówimy? Otóż urządzenie RF z falami radiowymi zaleca się przede wszystkim osobom z rozstępami czy drobnymi zmarszczkami. Poza tym korzyści z niego wyniosą też szukający zabiegu poprawiającego elastyczność skóry, a nawet likwidującego cellulit czy też rozbijającego tkankę tłuszczową. Urządzenia RF są więc bardzo elastyczne i pomagają nam na wielu jakże różnych płaszczyznach, co tylko przekłada się na ich ogromną popularność. Tym bardziej że bez żadnego ryzyka i skutków ubocznych zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych mogą być wykonywane z innymi zabiegami.

Dodajmy jeszcze, że aparaty takie dzielimy na nieco starsze i wyposażone w dwie elektrody czynną i bierną aparaty monopolarne oraz nowsze bipolarne. Obszar podgrzewania większy jest w urządzeniach RF wykorzystujących metodę monopolarną, choć oba typy aparatów sprawdzają się tu doskonale.

Produkty: 1 - 14 z 14
Produkty: 1 - 14 z 14


Fale radiowe urządzenie - Urządzenie wykorzystujące fale radiowePośród szeregu zabiegów kosmetycznych ogromną popularnością cieszą się te wykorzystujące fale radiowe. Urządzenie przeznaczone do takich zabiegów pomaga modelować i wyszczuplać sylwetkę. Poza tym sprawdza się też przy likwidowaniu zmarszczek, rozstępów oraz zwiększa elastyczność skóry, likwiduje cellulit, a także rozbija zalegającą tkankę tłuszczową.

Wykorzystując fale radiowe, urządzenie temu służące wytwarza energię cieplną, która jest w stanie dotrzeć do głębszych warstw skóry, co w efekcie daje wysoką gwarancję skuteczności zabiegów i zapewnia zadowalającą wszystkich efektywność. Są one w stanie podnieść temperaturę naszego ciała nawet do 40 - 45 stopni Celsjusza.

Stawiając na zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych, urządzeń dających taką możliwość jest mnóstwo. Ich popularność nie bierze się jednak z niczego. Z jednej strony dużą korzyścią jest efektywność takiego sprzętu i wykonywanych przy jego użyciu zabiegów. Z drugiej nie można przejść obojętnie wobec kwestii bezpieczeństwa i ich bezinwazyjności.

Nie jest tajemnicą, że zabiegi z udziałem fal radiowych to obecnie podstawowe i jedne z najpopularniejszych zabiegów w każdym gabinecie kosmetycznym. Niezbędne urządzenia do ich przeprowadzenia są w nich więc niezbędne. Tym bardziej że cały czas na poprawie zyskuje ich jakość oraz efektywność, podczas kiedy jednocześnie maleją przeciwwskazania do ich wykonywania. Przy odpowiednim natężeniu fal radiowych, w większości przypadków w żadnym stopniu nie szkodzą one naszemu organizmowi.