Zaloguj sięZarejestruj Zaloguj sięZaloguj się

Darmowa dostawa

przy zamówieniu powyżej 200zł oraz wpłacie na konto wysyłka 0zł, w przypadku pobrania koszt 15zł.

Urządzenie RF


Urządzenia RF, które do przeprowadzania zabiegów wykorzystują fale radiowe na wyposażeniu salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej znaleźć się muszą. Patrząc jednak na to, że jest to nowoczesny, a przede wszystkim bezpieczny i bezinwazyjny zabieg estetyczny nie ma się czemu dziwić. Zresztą jest to zabieg wszechstronny, a same fale radiowe są często połączone z głowicami do zabiegów takich jak kawitacja, vacuum czy photon.

Podstawą działania każdego urządzenia RF są oczywiście fale radiowe. Ich zadaniem jest wytworzenie energii cieplnej, która dotrze do głębszych warstw skóry i zniweluje nasze problemy. O jakich zatem problemach tutaj mówimy? Otóż urządzenie RF z falami radiowymi zaleca się przede wszystkim osobom z rozstępami czy drobnymi zmarszczkami.

Jakie są inne korzystyści z RF fale radiowe?

Poza tym korzyści z niego wyniosą też szukający zabiegu poprawiającego elastyczność skóry, a nawet likwidującego cellulit czy też rozbijającego tkankę tłuszczową. Urządzenia RF są więc bardzo elastyczne i pomagają nam na wielu jakże różnych płaszczyznach, co tylko przekłada się na ich ogromną popularność. Tym bardziej że bez żadnego ryzyka i skutków ubocznych zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych mogą być wykonywane z innymi zabiegami.

Dodajmy jeszcze, że aparaty takie dzielimy na nieco starsze i wyposażone w dwie elektrody czynną i bierną aparaty monopolarne oraz nowsze bipolarne. Obszar podgrzewania większy jest w urządzeniach RF wykorzystujących metodę monopolarną, choć oba typy aparatów sprawdzają się tu doskonale.

Produkty: 1 - 14 z 14
Produkty: 1 - 14 z 14

Fale radiowe urządzenie - Urządzenie wykorzystujące fale radiowe


Pośród szeregu zabiegów kosmetycznych ogromną popularnością cieszą się te wykorzystujące fale radiowe. Nic więc dziwnego, że salon kosmetyczny posiada takie wyposażenie. Tego typu zabiegi są bowiem dobre i popularne na ciało, do modelowania sylwetki, usuwania nieestetycznego wyglądu. Urządzenie przeznaczone do takich zabiegów pomaga modelować i wyszczuplać sylwetkę. Poza tym sprawdza się też przy likwidowaniu zmarszczek, rozstępów oraz zwiększa elastyczność skóry, likwiduje cellulit, a także rozbija zalegającą tkankę tłuszczową.

Wykorzystując fale radiowe, urządzenie temu służące wytwarza energię cieplną, która jest w stanie dotrzeć do głębszych warstw skóry, co w efekcie daje wysoką gwarancję skuteczności zabiegów i zapewnia zadowalającą wszystkich efektywność. Są one w stanie podnieść temperaturę naszego ciała nawet do 40 - 45 stopni Celsjusza.

Warto korzystać ze sprawdzonych urządzeń wykorzystujących fale radiowe

Stawiając na zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych, urządzeń dających taką możliwość jest mnóstwo. Ich popularność nie bierze się jednak z niczego. Z jednej strony dużą korzyścią jest efektywność takiego sprzętu i wykonywanych przy jego użyciu zabiegów. Z drugiej nie można przejść obojętnie wobec kwestii bezpieczeństwa i ich bezinwazyjności.

Nie jest tajemnicą, że zabiegi z udziałem fal radiowych to obecnie podstawowe i jedne z najpopularniejszych zabiegów w każdym gabinecie kosmetycznym. Niezbędne urządzenia do ich przeprowadzenia są w nich więc niezbędne. Tym bardziej że cały czas na poprawie zyskuje ich jakość oraz efektywność, podczas kiedy jednocześnie maleją przeciwwskazania do ich wykonywania. Przy odpowiednim natężeniu fal radiowych, w większości przypadków w żadnym stopniu nie szkodzą one naszemu organizmowi.