Zaloguj sięZarejestruj Zaloguj sięZaloguj się

Darmowa dostawa

przy zamówieniu powyżej 200zł oraz wpłacie na konto wysyłka 0zł, w przypadku pobrania koszt 15zł.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej

Zalety zabiegu mezoterapii bezigłowej

Trudno cofnąć czas. Nie jest to możliwe, co najlepiej widzimy po sobie, szybko się starzejąc. Nie oznacza to jednak, że czasu, choć na krótko nie da się zatrzymać. Jest to dziś możliwe, a służą temu różne zabiegi kosmetyczne, których specjalistyczne salony oferują naprawdę mnóstwo. Pośród nich najpopularniejszym, a przynajmniej jednym z takich jest mezoterapia bezigłowa. Jak zatem na nasz organizm przekłada się zastosowanie urządzeń do mezoterapii bezigłowej.

Przyjemny i przyjazny dla skóry

Zanim przejdziemy do zalet takiej mezoterapii bezigłowej, których zresztą nie brakuje, zauważmy, że jest to zabieg przyjazny dla skóry u pacjentek niepowodujący żadnego dyskomfortu. Tym samym jest on całkowicie bezbolesny, a służy odmłodzeniu skóry na wielu płaszczyznach.

Korzyści

Po skorzystaniu z urządzeń do mezoterapii bezigłowej nasza skóra wiele na tym zyskuje. Największe korzyści płynące z zastosowania takich zabiegów to poprawienie kondycji skóry poprzez jej rozjaśnienie, usunięcie przebarwień, a także nadaniu skórze kolorytu. Poza tym dotlenia on skórę i ją rewitalizuje, a także poprawia jej jędrność i ją wygładza.

Jakby tego mało urządzenie do mezoterapii bezigłowej spłyca, a nawet redukuje zmarszczki i tak zwane "kurze łapki" oraz przyspiesza proces regeneracji blizn. Jeśli dodamy do tego, że ujędrnia on biust, a także działa korzystnie na często towarzyszące nam rozstępy oraz cellulit, trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to zabieg aż nadto skuteczny.

Dlatego też jego popularność w najbliższym czasie powinna jeszcze się zintensyfikować.

Mezoterapia bezigłowa urządzenieMimo że czasu nie da się zatrzymać i prędzej czy później każdy z nas i tak będzie musiał stanąć twarzą w twarz ze starością, to jednak na pewno można opóźnić jego działanie. Skutecznie służą temu różne zabiegi kosmetyczne, które zresztą nie bez powodu cieszą się dziś ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Jednym z nich jest tak zwana mezoterapia bezigłowa. Urządzenie, które służy jego przeprowadzeniu, pozwala między innymi pozbyć się zmarszczek, nawilżyć skórę, poprawić krążenie i elastyczność tkanki łącznej, a nawet pobudzić naturalne procesy odnowy biologicznej komórek. Skoro jest to zabieg tak skuteczny, na pewno chcecie wiedzieć, jak działa urządzenie do mezoterapii bezigłowej.

Energia i ultradźwięki

Cały sekret kryje się w połączeniu ultradźwięków z energią elektryczną, co wzmaga działanie substancji zwartych w stosowanych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jednym ze zjawisk fizycznych, które zachodzi w czasie wykonywania zabiegu jest tak zwany mikromasaż, który sprawia, że błony stają się bardziej przepuszczalne.

Poza tym dochodzi tu też do pobudzenia komórki do pinocytozy. Jest to na tyle ważne, że cząsteczki substancji, które przedostały się do skóry wraz z kosmetykami, działają jeszcze długo po zakończeniu samego zabiegu.

Cztery fazy zabiegowe

Sam zabieg podzielić można natomiast na cztery różne fazy. W pierwszej urządzenie do mezoterapii bezigłowej wprowadza do skóry koktajl zabiegowy. Następnie mamy do czynienia z cyrkulacją, drenażem oraz stymulacją. Bardzo ważne jest to, aby zabieg został przeprowadzony od początku do końca. W innym wypadku klientce z otwartymi kanalikami jonowymi grozi zakażenie bakteriami i innymi zanieczyszczeniami.

Produkty: 1 - 14 z 14
Produkty: 1 - 14 z 14

Mezoterapia bezigłowa sprzęt


Zabiegi kosmetyczne są dziś bardzo powszechne, choć oczywiście pośród nich możemy znaleźć te, na które pacjentki decydują się znacznie częściej od innych. Wydaje się, że jednym z najpopularniejszych zabiegów w takich salonach kosmetycznych jest mezoterapia bezigłowa. Na czym ten zabieg polega i w czym może pomóc?

Wykorzystanie impulsów energetycznych

Zacząć trzeba byłoby od tego, że jest to metoda stosunkowo młoda. Polega na otwarciu kanałów przy użyciu do tego ładunków elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegu. Impulsy elektryczne wzmagają natomiast wnikanie kosmetyków pielęgnacyjnych, które przyczyniają się do poprawy wyglądu poprzez zanik zmarszczek i innych oznak starości, a nawet skutecznie przekładając się na cellulit czy rozstępy. Wszystko dlatego, że sprzęt do mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry.

Wpływ na ciało

Chcesz wiedzieć, jak na Twoje ciało wpłynie mezoterapia bezigłowa? Sprzęt tu wykorzystany przede wszystkim przywraca elastyczność tkanki łącznej, a także głęboko regeneruje i nawilża skórę oraz poprawia krążenie. Jednak nie tylko, bo dzięki niemu jesteśmy również w stanie wymodelować sylwetkę. Wszystko dlatego, że sprzęt do mezoterapii bezigłowej tonizuje mięśnie, stymuluje limfę i zwiększa penetrację w skórze właściwej, pobudzając procesy odnowy biologicznej komórek.

Sam zabieg trwa tu w zależności od partii ciała od 20 do 80 minut, ale pamiętajcie, że nie powinno się go przeprowadzać częściej niż raz w tygodniu. Cała seria może ich natomiast liczyć z tygodniowymi przerwami od 5 do nawet 10.

Sprzęt do mezoterapii bezigłowejNa czym polega mezoterapia bezigłowa?

Wielokrotnie nie jesteśmy zadowoleni ze stanu i kondycji swojej skóry. Na całe szczęście dziś nie musi to być wielki problem. Wszystko dlatego, że dzięki zabiegom kosmetycznym taki stan rzeczy możemy szybko poprawić. Jeśli mielibyśmy wziąć pod uwagę zabiegi, które polegają na wprowadzeniu pod skórę substancji odżywczych, to pośród najskuteczniejszych wymienić trzeba byłoby zabieg jakim jest mezoterapia bezigłowa. Na czym zabieg taki polega i komu jest zalecany?

Czym wyróżnia się mezoterapia bezigłowa?

Zacząć trzeba od tego, że sprzęt do mezoterapii bezigłowej wykorzystywany jest przy zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także przywracających skórze jędrność oraz kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających. Najważniejsze jest tutaj to, że jest to zabieg całkowicie bezinwazyjny, a w jego trakcie nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry. Sprzęt do mezoterapii bezigłowej nie powoduje także podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych.

Efekty

Odnieśmy się także do efektów, które zapewnia mezoterapia bezigłowa. Otóż przede wszystkim zabieg ten zapewnia skórze regenerację na poziomie komórkowym. Tak więc zwalcza on cellulit, likwiduje zwiotczenia, a także odmładza i widocznie poprawia wygląd skóry. Warto pamiętać jednak o tym, że aby była mezoterapia była skuteczna, nie wystarczy wykonać jednego zabiegu. Szacuje się, że sprzęt do mezoterapii bezigłowej powinien być użyty od sześciu do nawet dziesięciu razy. Wówczas efekty takiego zabiegu będą najlepsze. Jako że jest on całkowicie bezbolesny i nie powoduje żadnego dyskomfortu, nie powinien być to żaden problem.